kuny w dachu

bezinwazyjne badanie dachu

Wymiana dachu to inwestycja, które potrafi zrujnować niejeden domowy budżet. Jeżeli chcesz uniknąć tak dużych wydatków, odpowiednio zabezpiecz swój dom przeciwko kunie domowej. Pomogą Ci w tym badania termowizyjne dachu, które pozwolą dokładnie określić ewentualne szkody wyrządzone przez te drapieżniki i szybko je naprawić, dzięki czemu unikniesz konieczności wymiany termoizolacji całej połaci dachowej.

Jak szkodzą kuny?

Kuny to zwierzęta, o których obecności w naszym otoczeniu zwykle nie mamy pojęcia lub dowiadujemy się o nich w momencie odkrycia pogryzionych kabli w pozostawionych na zewnątrz samochodach. Tak naprawdę kuny są bliżej nas, niż mogłoby się wydawać i mogą stać się przyczyną wielu problemów niezależnie od miejsca naszego zamieszkania.

Te, jedynie z pozoru sympatyczne zwierzęta sieją ogromne spustoszenie w naszych domach. Niszczą dachy poprzez wykorzystywanie wełny mineralnej, jako lekarstwa na świerzb, w której wyczesują swoje futro, powodując jednocześnie jej niszczenie. Kuny pozostawiają po sobie także pamiątki w postaci pogryzionej folii izolacyjnej, zniszczonej zaciekami elewacji oraz stanowią zagrożenie dla mieszkańców zasiedlonego domostwa. Zazwyczaj traktują nasze dachy i strychy jako spiżarnię, salon kosmetyczny oraz doskonałe miejsce do rozrodu pozostawiając szkodliwe dla zdrowia odchody oraz pasożyty.

Jak zabezpieczyć się przed kunami?

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość bez niechcianych lokatorów, czyli kun, które bardzo często zasiedlają także nowe budynki lub w Twoim dachu zdążyły się już zadomowić, jedynym i w pełni skutecznym sposobem na ich zlokalizowanie jest przeprowadzenie badań termowizyjnych. Zastosowane odpowiednio wcześnie, pozwolą uniknąć ogromnych kosztów związanych z koniecznością wymiany znacznej części dachu oraz pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Oferujemy Ci najwyższej jakości usługi oraz doradztwo jak pozbyć się tych niebezpiecznych stworzeń. Dysponujemy sprawdzoną ekipą ekspertów, którzy zabezpieczą Twój dach, doradzą jak naprawić wyrządzone szkody, a w przypadku jedynie częściowych uszkodzeń izolacji zaproponują nowoczesne metody polegające na uzupełnianiu ubytków bez konieczności rozbiórki dachu.

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się kun, możemy Ci pomóc – znamy najlepsze metody na zbadanie dachu pod kątem uszkodzeń przez kuny oraz współpracujemy z ekspertami od zniechęcania tych szkodników do zamieszkiwania pod Twoim dachem. Przekonaj się, jak działamy, duże doświadczenie pozwala nam skutecznie zbadać Twój dach. Skorzystaj z termowizji, którą możesz przeprowadzić niezależnie od pory roku, także latem!

Skontaktuj się z nami – posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby Ci pomóc!

kontakt

ul. Szlak 77/103, 30-153 Kraków

+48 730 337 375

sekretariat@kejor.eu

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!