Kuny w dachu

Badanie termowizyjne potwierdzi, czy faktycznie jest kuna lub kuny i dzięki niemu dowiemy się jakie są szkody ocieplenia dachu. W zależności od rozmiaru szkód oraz  ich usytuowania doradzimy co dalej.

Nie zawsze remont dachu lub też uzupełnienie ocieplenia wiąże się ze zrywaniem dachówek, niektóre prace można wykonać od wewnątrz (od strychu). Jednak aby w ten sposób móc pracować specjalista od remontu dachów musi dokładnie widzieć, gdzie jest uszkodzenie i jak jest rozległe.

Nasze badanie termowizyjne pomoże Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz  niepotrzebnej pracy.

w jaki sposób kuny szkodzą?

Kuny to zwierzęta, o których obecności w naszym otoczeniu zwykle nie mamy pojęcia lub dowiadujemy się o nich w momencie odkrycia pogryzionych kabli w pozostawionych na zewnątrz samochodach. Tak naprawdę kuny są bliżej nas, niż mogłoby się wydawać i mogą stać się przyczyną wielu problemów niezależnie od miejsca naszego zamieszkania.

Te, jedynie z pozoru sympatyczne zwierzęta sieją ogromne spustoszenie w naszych domach. Niszczą dachy poprzez wykorzystywanie wełny mineralnej, jako lekarstwa na świerzb, w której wyczesują swoje futro, powodując jednocześnie jej niszczenie. Kuny pozostawiają po sobie także pamiątki w postaci pogryzionej folii izolacyjnej, zniszczonej zaciekami elewacji oraz stanowią zagrożenie dla mieszkańców zasiedlonego domostwa. Zazwyczaj traktują nasze dachy i strychy jako spiżarnię, salon kosmetyczny oraz doskonałe miejsce do rozrodu pozostawiając szkodliwe dla zdrowia odchody oraz pasożyty.

Jak zabezpieczyć swój dom przed kunami?

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość bez niechcianych lokatorów, czyli kun, które bardzo często zasiedlają także nowe budynki lub w Twoim dachu zdążyły się już zadomowić, jedynym i w pełni skutecznym sposobem na ich zlokalizowanie jest przeprowadzenie badań termowizyjnych. Zastosowane odpowiednio wcześnie, pozwolą uniknąć ogromnych kosztów związanych z koniecznością wymiany znacznej części dachu oraz pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Oferujemy Ci najwyższej jakości usługi oraz doradztwo jak pozbyć się tych niebezpiecznych stworzeń. Dysponujemy sprawdzoną ekipą ekspertów, którzy zabezpieczą Twój dach, doradzą jak naprawić wyrządzone szkody, a w przypadku jedynie częściowych uszkodzeń izolacji zaproponują nowoczesne metody polegające na uzupełnianiu ubytków bez konieczności rozbiórki dachu.

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się kun, możemy Ci pomóc – znamy najlepsze metody na zbadanie dachu pod kątem uszkodzeń przez kuny oraz współpracujemy z ekspertami od zniechęcania tych szkodników do zamieszkiwania pod Twoim dachem. Przekonaj się, jak działamy, duże doświadczenie pozwala nam skutecznie zbadać Twój dach. Skorzystaj z termowizji, którą możesz przeprowadzić niezależnie od pory roku, także latem!

Skontaktuj się z nami – posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby Ci pomóc!

Scroll to Top