Piotr R

Referencja od Piotr R
dla firmy kejor

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera, to zazwyczaj również pierwsza możliwość zobaczenia swojego nowego nabytku od środka. Towarzyszą temu ogromne emocje, które uniemożliwiają przeprowadzenie chłodnym okiem dokładnej inspekcji. Zazwyczaj brak nam również dogłębnej wiedzy budowlanej, doświadczenia jak i specjalistycznego sprzętu. Postanowiłem zatem powierzyć to zadanie ekspertom Kejor. Był to strzał w dziesiątkę.  W  trakcie drobiazgowego przeglądu przy użyciu sprzętu termowizyjnego, mierniczego, laserowego byłem na bieżąco informowany zarówno o wyniku dokonywanych pomiarów, jak i zaleceniach co do wykończenia mieszkania. Lista usterek została przedstawiona inżynierowi dewelopera a zespół Kejor w moim imieniu negocjował rozwiązanie problemów. Protokół inspekcji, dokumentacja termowizyjna jak również ilość wiedzy, zaleceń przekazanych przez ekspertów Kejor pomogła mi uniknąć wielu potencjalnych problemów na etapie wykończenia mieszkania.
Zdecydowanie, z czystym sumieniem, polecam firmę Kejor i nie wyobrażam sobie już nigdy dokonania odbioru jakiejkolwiek nieruchomości bez ekspertów Kejor.
Jakość serwisu 10/10. Cena usługi w porównaniu z wartością nieruchomości i potencjalnymi oszczędnościami wynikającymi ze znalezionych usterek, absolutnie nie usprawiedliwia dokonywania odbioru technicznego na własną rękę.

Piotr R.

Odbiór techniczny mieszkania 38m2, Kraków, Ruczaj

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!