Paulina i Maciej P

Referencja od Paulina i Maciej P
dla firmy kejor

Poprawny i rzetelny odbiór techniczny mieszkania to podstawa. Mając na uwadze powagę sytuacji dobór profesjonalnej i kompetentnej firmy był dla nas priorytetem.

Po długim researchu internetowym, czytaniu opinii trafiliśmy na firmę Kejor. Począwszy od punktualności, specjalistycznego sprzętu, skończywszy na uprzejmości, ogromnej wiedzy i profesjonalizmie –  to wszystko sprawiło, że czuliśmy się bezpieczni przez każdą minutę odbioru naszego mieszkania. Warto dodać także, że na etapie umawiania się na dogodny termin odbioru również firma była bardzo elastyczna i pomocna.

Wszystkie niezrozumiałe dla nas kwestie ze strony dewelopera były wyjaśniane przez przesympatycznych pracowników firmy Kejor, dodatkowo w pakiecie dostając szereg cennych porad oraz opcji na rozwiązanie czasami niełatwych kwestii.

Dodatkowo po wszystkim otrzymaliśmy wszystkie najważniejsze informacje i rekomendacje mailowo, co było wartością dodaną tego przedsięwzięcia.

Jeśli szukacie Państwo spośród ogromu firm specjalistów z prawdziwego zdarzenia, dodatkowo z przemiłą aparycją to koniecznie proszę wybrać właśnie firmę Kejor.

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!