Dominik Ł

Referencja od Dominik Ł
dla firmy kejor

Firma Kejor robiła badanie techniczne domu, który planowałem kupić. Początkowo zastanawiałem się, czy warto płacić za taką usługę, skoro wśród znajomych miałem osobę trochę znającą się na temacie, która nie zauważyła nic niepokojącego. Jak dobrze, że zdecydowałem się zasięgnąć opinii z zewnątrz!

Podczas ponad dwugodzinnego badania wyszły na jaw wszystkie niedociągnięcia podczas stawiania domu. Dowiedziałem się o dwóch wadliwych tematach, których naprawa wiąże się z kosztami liczonymi w dziesiątkach tysięcy złotych. Żadna z tych wad nie była widoczna gołym okiem dla “amatora”, o którego pomoc poprosiłem wcześniej.

Jestem zachwycony nie tylko wiedzą, ale sposobem pracy pracowników firmy. W bardzo precyzyjny i elokwentny sposób wyjaśnili mi wszystko krok po kroku, a na koniec został przygotowany kompletny raport ze zdjęciami.

Nie mógłbym być bardziej zadowolony z usług tej firmy, a stosunek ceny do jakości usługi uważam za bardzo sprawiedliwy. Usługi firmy Kejor będę polecał każdemu, kto będzie kupował dom lub mieszkanie.

Z poważaniem

Dominik Ł.

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!