Przeglądy techniczne domów przed zakupem – rynek wtórny

Planujesz zakup domu? Z niecierpliwością czekasz na przekazanie Ci kluczy do Twojego nowego mieszkania? Zanim kupisz nieruchomość na rynku pierwotnym lub wtórnym koniecznie, pamiętaj o skorzystaniu z usług profesjonalistów specjalizujących się w odbiorach technicznych różnorodnych lokali mieszkalnych i nie tylko!

Zajmujemy się odbiorami technicznymi mieszkań i domów w okolicach Krakowa od dewelopera oraz na rynku wtórnym.

Zakres czynności

NAJPIERW SPRAWDZAMY RZECZ NAJWAŻNIEJSZĄ, CZYLI WADY UKRYTE NIEWIDOCZNE „GOŁYM OKIEM”:

 • szczelność osadzenia okien (patrz galeria zdjęć – problem występuje u 90% deweloperów i nieruchomości na rynku wtórnym)
 • szczelność szyb zespolonych tj. sprawdzanie czy jest w nich argon ( badanie termiczne )
 • występowanie potencjalnych wycieków poprzez badanie termowizyjne (patrz galeria zdjęć lokalizacja wycieku ogrzewania podłogowego)
 • zawilgocenia ścian i posadzek ( pomiary higrometrem i termowizja )
 • zaciekanie wilgoci z balkonu lub tarasu do mieszkania
 • zacieki na elewacji ( termowizja )
 • występowanie przedmuchów gniazdek elektrycznych

 

NASTĘPNIE SPRAWDZAMY ELEMENTY OGÓLNOBUDOWLANE, zakres jak u innych:

 • wykonanie tynków (pęknięcia, zarysowania, kąty , piony, poziomy, struktura (poziomica 2m + szczelinomierz, kątownik o ramieniu 1m)
 • wykonanie posadzek + dylatacje (poziomica 2m + szczelinomierz)
 • instalacje elektryczne (rozmieszczenie gniazdek zgodnie z projektem – ile jest udostępniony)
 • instalacje wod- kan ( przyłącza, odpływy )
 • pracę wentylacji mechanicznej i/lub grawitacyjnej (pomiary przepływu powietrza anemometrem, cofka);
 • stolarka okienna i drzwiowa, wymiary otworów drzwiowych (estetyka, rysy, piony, rozwieralność, klamki, wady szkła )
 • stan parapetów i grzejników
 • spadek i wykonanie izolacji oraz okładzin balkonu/ ogrodu i balustrad
 • komórkę lokatorską/garaż/ miejsce postojowe.

Bezpieczny zakup nieruchomości

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu odbioru technicznego nieruchomości – nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że dajemy pełną gwarancję zadowolenia naszych Klientów! W swojej pracy stawiamy na nowoczesne i skuteczne rozwiązania – wykonywane przez nas m.in. badania termowizyjne pozwalają odkryć to, co dla ludzkiego oka pozostaje niewidoczne!

Nie każdy zna się na budownictwie, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dzięki nam unikniesz dodatkowych kosztów i zakupu przysłowiowego kota w worku – w każdej nieruchomości można dokonać kosmetycznych zmian, które uśpią czujność przyszłych właścicieli i staną się przyczyną ogromnych problemów!

Bądź pewny swojej decyzji

Dzięki nam zyskasz dokładną wiedzę na temat stanu technicznego interesującej Cię nieruchomości i unikniesz kłopotów związanych z ukrytymi zawilgoceniami, wyciekami, z pozoru niewielkimi pęknięciami muru, nieprawidłowo osadzonymi i powodującymi ogromne straty ciepła oknami czy innymi usterkami, których nie widać gołym okiem, a często zdarzają się w większości nowych lokali oraz są nagminne w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.

Sprzedający może nawet nie wiedzieć, że jego nieruchomość posiada usterki, które przysporzą problemów przyszłym właścicielom, dlatego odbiór techniczny pomoże Ci określić, co będzie wymagało naprawy oraz ustalić ewentualny zakres remontu i zdecydować, czy warto inwestować w konkretny dom lub mieszkanie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oprócz odbiorów technicznych wykonujemy także badania termowizyjne w celu lokalizacji wycieków oraz badamy stan dachów i pomagamy pozbyć się niechcianych lokatorów w postaci kun domowych.

Zapewniamy najwyższy standard usług i konkurencyjne ceny – w razie pytań i wątpliwości chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji.

Odbiory techniczne mieszkań i domów kraków
Odbiór mieszkania od dewelopera

kontakt

ul. Szlak 77/103, 30-153 Kraków

+48 730 337 375

sekretariat@kejor.eu

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!