INSPEKTOR BUDOWLANY
mgr inż. Karolina Malicka

Zakres usług

???? odbiory domów i mieszkań w stanie deweloperskim
???? sprawdzenie techniczne nieruchomości na rynku wtórnym przed zakupem
???? termowizja ( badanie termiczne wad ukrytych)

Nowa strona http://wszpilkachnabudowie.pl

Karolina, ma równe 150 cm wzrostu i często dla zabawy nazywa się budowlaną jednostką miary. Mówią o niej, że jest chodzącym wulkanem energii, bywa zabawna i pozytywnie sarkastyczna, ale czasem strzela jak pistolet. To jak najbardziej właściwa cecha kobiety Inspektora.  W branży budowlanej działa od 10 lat, natomiast w Social Mediach znana jest jako “W szpilkach na budowie”. Od kilku lat ponadto współtworzy markę KEJOR.PL .  Podczas odbiorów technicznych domów i mieszkań, skrupulatnie notuje usterki oraz wady i merytorycznie zgłasza je do protokołu dewelopera lub sprzedającego nieruchomość, proponując równocześnie unikatowe i konkretne rozwiązania problemów.

Jej potencjał oparty jest na doświadczeniu zdobytym w dużych i prężnie działających firmach budowlanych takich jak Skanska, Budimex, Warbud, Grupa Zue czy Quadrum. Pełniła też funkcję Koordynatora Inspektorów ds. Zmian Projektowych oraz Roszczeń przy rozbudowie międzynarodowego Portu Lotniczego Balice.

Podczas swojej kariery zawodowej brała udział w dwóch programach zagranicznych w zakresie branży budowlanej, co umożliwia jej posługiwanie się w praktyce językiem angielskim technicznym i biznesowym.

Prywatnie  prawdziwa pasjonatka kawy i podróży. Ma już na koncie zwiedzone ponad 66 różne państwa świata, co często uwiecznia na fotografiach w Social Media pod hasłem #MalickaPijekawe.

Portfolio

kontakt

+48 730 33 73 75

karolina@kejor.eu

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!