Szkolenie dla pośredników nieruchomości – ocena stanu technicznego domów i mieszkań

blog

Szkolenie dla pośredników nieruchomości – ocena stanu technicznego domów i mieszkań

 

To już kolejny raz kiedy mieliśmy okazję występować przed pośrednikami i agentami nieruchomości ucząc jak szybko ocenić stan techniczny nieruchomości. Tym razem przyjechaliśmy z wizytą do Katowic na

Śniadanie dla branży nieruchomości – 5 luty 2019

Śląsk współpracuje – Śniadania branży nieruchomości i Magda Uszycka Twój skuteczny pośrednik Katowice Grupa.Pro

Praca w pośrednictwie nieruchomości to często tzw. „roller coaster” . Raz agentowi uda się sprzedać więcej domów raz mniej. Z doświadczenia wiemy jednak, że sprawdzane przez nas mieszkania i  domy na rynku wtórnym zarówno na zlecenia potencjalnych kupujących, jak i co raz częściej sprzedających, pozwala na skuteczne zamknięcie transakcji z satysfakcją dla każdej ze stron.

Można zadać sobie pytanie po co sprzedający miałby ujawniać wady budynku, który sprzedaje? Odpowiedź jest dość oczywista. Tylko nie wielu z nich wie, że odpowiadają za wady ukryte, o których sami nie wiedzą. Zapraszając jednak inspektora z uprawnieniami i odpowiednim sprzętem, który widzi więcej niż ludzkie oczy (kamera termiczna wysokiej klasy), mają pewność co do jakości przeprowadzonej transakcji oraz spokoju na lata. Przypominamy, że rękojmia przy sprzedaży nieruchomości jest 5 letnia.

 

Building inspector / Inspektor budowlany

szkolenie agentów nieruchomości

szkolenie pośredników

 

OPINIE O SZKOLENIU

 

autor :

inspektor budowlany  Karolina Malicka

Najnowsze wpisy

[rpwe limit="3" thumb="true"]

5 najczęstszych błędów przy zakupie mieszkania

Sprawdź na co się nie naciąć!

Zapisz się na newsletter i odbierz poradnik!