fb
insta
insta
RECENZJE

Przeczytaj opinie o nas!

ZOBACZ

NADZÓR BUDOWY i remontów

O mnie

mgr inż. Karolina Malicka

Inspektor Nadzoru,
specjalista ds. obsługi inwestycji budowlanych w sektorze prywatnym i publicznym

Firma Cantilever świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Współpracuję zarówno z klientem indywidualnym, jak i podmiotami gospodarczymi. Mój potencjał oparty jest na doświadczeniu zdobytym w dużych i prężnie działających firmach budowlanych takich jak Skanska, Budimex, Warbud, Grupa Zue czy Quadrum.

W szczególności specjalizuję się obsłudze inwestycji realizowanych w opartych na Warunkach Kontraktowych FIDIC oraz Prawie Zamówień Publicznych. Na powyższe składa się m.in. analiza warunków kontraktu i jego realizacji pod kątem możliwości roszczeń finansowych, weryfikacja zgodności realizacji budowy z dokumentacją kontraktową oraz nadzór nad harmonogramami oraz wprowadzanie zmian projektowych na kontrakt .

Podczas mojej kariery zawodowej brałam udział w dwóch programach zagranicznych w zakresie branży budowlanej, co umożliwiło mi posługiwanie się w praktyce językiem angielskim technicznym i biznesowym. Zaowocowało to współpracą z polską firmą budowlaną w zakresie tłumaczenia umów budowlanych, kosztorysów i prowadzenia wideokonferencji z Inwestorem zagranicznym.

Portfolio

kontakt

+48 516 222 540
Top